Vstup do členské sekce

Přihlašovací jméno Přihlašovací heslo

Přihlásit

Členská sekce

Vstoupit do členské sekce

Program Nová zelená úsporám Light

MAS MORAVSKÁ BRÁNA se zapojila do podpory administrace v rámci programu Nová zelená úsporám Light, který je určen na úsporná energetická opatření nejzranitelnějším domácnostem. Více informací v příloze a na webu https://novazelenausporam.cz/nzu-light/
Plakát NZÚ Light MASMB 
NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Light 
NZÚ Light_leták A4_11-2022_web 

 

MMR: Termín výzvy na základní školy se o měsíc posouvá

Ministerstvo pro místní rozvoj posouvá termín výzev na základní školy v rámci Integrovaného regionálního operačního programu až na 1. listopad 2022. Vychází vstříc žadatelům, neboť po komunálních volbách se teprve ustavují nová vedení obcí, která budou mít příležitost záměry ještě prodiskutovat. 1. listopadu 2022 ministerstvo vyhlásí prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) dvě výzvy na podporu základních škol. Pro tzv. méně rozvinuté regiony a přechodové regiony je připraveno celkem 3,2 mld. korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj (EFRR).

Více na https://irop.mmr.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/mmr-vice-casu-na-zadosti-termin-vyzvy-na-zakladni

 

Zpravodaj SMS 12/2022

Nové číslo zpravodaje Sdružení místních samospráv ČR 12/2022.

SMSka 12-2022_web 

Zpravodaj SMS 11/2022

Nové číslo zpravodaje Sdružení místních samospráv ČR 11/2022.

SMSka 11-2022_web 

Veselé Vánoční betlémy

Muzeum Záhoří Veselíčko pořádá adventní výstavu Veselé Vánoční betlémy.
Více informací v přiloženém plakátu.

VVB (2)

Pozvánka na festival MEZI STROMY - Veselíčko 23. 7. 2022

Obec Veselíčko zve na festival Mezi stromy v zámeckém parku v sobotu 23. července od 13 hodin do půlnoci. Je připraven bohatý hudební a kulturní program a také dobré občerstvení. Zajistí jej středověcí rytíři Družiny z Bukovíka, Studio Bez kliky Romana Prokeše a vystoupí např. přerovské kapely Travellers, Šediváci a v závěru Tomáš Kočko s orchestrem (hrají moravské lidové v rockovém kabátě) a hanácké bigbít Stracené ráj. Vstupné je symbolických 50 korun.

Mezi-stromy_RGB